Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Odstąpienie od umowy

Spis treści

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni i wysyłając je na adres firmy Maria Kiełbasa, ul. Rumiankowa 55/1b, 54-512 Wrocław, podany w niniejszym Regulaminie. Termin 10-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru .

 Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku towarów wykraczających poza standardową ofertę sklepu, przygotowanych na specajlne zamówienie klienta lub dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb;

 

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 10 dni. Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres:

Demmers Teahouse, ul. Szewska 8, 50-122Wrocław

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

pixel