Herbata owocowa z daktylami, rooibosem oraz orientalnymi dodatkami, wśród których znajdują się cynamon, lukrecja czy goździki. Po zaparzeniu uwalniają się korzenne aromaty, a w smaku dominuje naturalna słodycz.
27,95 zł
- Darmowa dostawa od 150zł
- 14 dni na zwrot
- Bezpieczne zakupy
- Odroczenie płatności




Symbol | 523 |
Pochodzenie | Różna (mieszanka) |
Bezkofeinowa | Tak |
Składniki | jabłka, rooibos, kawałki daktyli, wiórki kokosowe, korzeń lukrecji, cynamon, ziarna amarantusa, liście jeżyny, kawałki figi, goździki |
Rodzaj herbaty
Owocowa
Barwa naparu
Czerwono-złota
Sposób przygotowania
6-7
1 litr
100°
5-8 min
“Daktylowa Oaza” to herbata, której każdy łyk kojarzy się ze spacerem po bazarze pełnym orientalnych smaków. Ta aromatyczna mieszanka z jabłkami, rooibosem, soczystymi daktylami i korzennymi dodatkami zachwyca naturalną słodyczą pomimo braku dodatku cukru.
Aromatyzowana | Tak |
Organiczna (BIO) | Nie |
Mono / Mieszanka | Mieszanka |
Zaparzanie | Pojedyncze |
Mrożona herbata | Nie |
Alergeny | Brak |
Potrzebujesz pomocy?
Potrzebujesz podpowiedzi lub szukasz dodatkowych informacji? Chętnie pomożemy.
0 opinii dla
Daktylowa Oaza
Podobne produkty
Może spodoba się również…
- Owocowa rozkosz. Jedna z najpopularniejszych mieszanek owocowych w herbaciarni Demmers. Rozgrzewająca herbata na bazie rooibosa, hibiskusa, jabłka i skórki dzikiej róży o mocno cynamonowym smaku, wzbogacona pikantnymi aromatami.
- Wyjątkowa mieszanka, która łączy egzotyczną słodycz figi z aromatyczną świeżością bazylii. Herbata owocowa z figami, bazylią, ananasem, hibiskusem, białą herbatą i pąkami róży. Oryginalna słodko-kwaskowata kompozycja z dodatkiem ziołowych nut.
- Mieszanka wzorowana na indyjskiej Masala Chai. W jej składzie znajduje się zielona oraz czarna herbata, a także aromatyczne dodatki: cynamon, kardamon i goździki. Kompozycja wzbogacona skórką pomarańczową i aromatem.
- Południowoafrykańska herbata rooibos z orientalnymi przyprawami masala chai: cynamonem, anyżem, skórką pomarańczową, kardamonem itp. Bezkofeinowa mieszanka, która świetnie smakuje również z odrobiną mleka.
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.